House360 הבית לאיתור, טיפול ושיקום ליקויי בנייה ואיטום

חברת "האוס 360 " הינה חברת בוטיק המספקת שירותי איתור, טיפול ושיקום בפרויקטים מגוונים הסובלים מכשלי בנייה בכלל וכשלי איטום בפרט.

החברה מסייעת ללקוחות בבתי מגורים פרטיים, דירות ומבנים עסקיים.

כיצד נוכל לסייע לך?

רטוב לי! - בעיות איטום

אם מופיעים אצלכם כתמי רטיבות ומים על הקירות ותקרות המבנה (שלכם או של השכן למטה) יש לכם ככל הנראה בעיית איטום.

עבש לי! - הופעת עובש בקירות

זה לא נעים לגלות שאתה חיי בחלל מלא בפטריות ועובש! וזה בטח לא בריא!

לקוחות רבים מדווחים על בעיה של עובש בקירות ובתקרות, בין אם זה במקלחות ובין אם זה בחדרי מגורים, סלון ואפילו מטבחים תעשייתיים.

שקע לי! נסדק לי! - בעיות קונסטרוקטיביות במבנים

מבנים רבים בארץ, חדשים וישנים סובלים מבעיות קונסטרוקציה שונות. בעיות אלו באות ליידי ביטוי בסדקים שונים בבניין.

חם לי בקיץ וקר לי בחורף! - בעיות תרמיות

בין אם מתכנון לקוי של מבנים ובין אם כתוצאה משינויי האקלים העולמי, אנו נתקלים יותר ויותר בבעיות תרמיות.

רועש לי! - בעיות אקוסטיות

בין אם מתכנון לקוי של מבנים ובין אם כתוצאה משינויי השכנים או מקיום של מפגע סביבתי מרעיש (כביש חדש שסוללים צמוד לבית) לנו, אנו חווים בעיית "רעש".

בדוק לי! אני לפני רכישת נכס - שרותי בדק בית

לחברתנו צוות בדיקה משולב לנכסים פרטיים לפני רכישה הרינו מתכבדים להציע את שרותינו בתחום בדיקות נכסים לפני רכישה.

אנו כאן כדי לתת לכם פיתרון של 360 מעלות: איתור הבעיה, פיתרון הבעיה ושיקום נזקי המבנה.

איתרנו, טיפלנו, שיקמנו.

 

ככה אנחנו מייצרים איטום מצוין לאורך שנים. לעיתים מבלי לפרק דבר!

מכיוון שחברתנו מציע טיפול 360 מעלות (ומכאן שמה) אנחנו מבצעים את איתור הנזילה, ביצוע התיקון ואת שיקום המבנה. כתובת אחת, אחראית ומשתלמת.

בתים רבים מידי בארצנו הקטנה סובלים מחדירות מים. הבית, שאמור להיום המקום היבש שלנו בחורף, החמים ונעים בימים החורף הקרים וקריר ונעים בימי הקיץ המזוויעים, דווקא אלו קוראים הפוך.

נבהיר כי כל הרשום לגבי בתים נכון ותקף גם לגבי בתי עסק וכל מבנה אחר.

 

נתחיל?

איתור נזילות יכול להתחלק "בגדול" לשני סוגים. איתור נזילות מים בצנרת (ביוב, צינורות מי גשם, צנרת אספקת מים) ואיתור נזילות שמקורן בכשלי איטום (חדירת מי גשמים)

לא נוכל כמובן, להסביר במאמר קצר אחד את כל התורה כולה, אבל ננסה להסביר לקורא את העיקר ועקרונות הפעולה של האוס 360 באיתור הנזילות, ודרכי הפעולה האפשריות.

איתור נזילות איכותי ויעיל צריך לשלב ידע נרחב בכל תחומי הבניין. מאתר הנזילות והכשלים צריך ללמוד את המבנה ולדעת איך כל התחומים התחברו יחדיו ביצירת המבנה כדי לנסות ולאתר את נקודת הכשל שממנה חודרים מים למבנה.

לשם כך אנחנו מקיימים תשאול מקיף של המזמין החי בנכס, בוחנים תוכניות מבנה אם קיימות, מבצעים סקירה בתצפית, במכשור מתקדם ומבצעים ניסויים מיידים במועד הבדיקה על מנת לאשש או לשלול את התאוריה שהגענו אליה במהלך הבדיקה.

כך למשל אם אנחנו חושדים שמים חודרים למבנה דרך אדן החלון שאינה אטומה כראוי, נבצע בדיקת המטרה לחלון. מיד, במועד הבדיקה ונבחן לראות אם אכן האדן מחדיר את המים או שנמשיך וננסה לאתר את המקור.

בשיטה זו הלקוח לא משלם עבור בדיקה זו בנוסף ומגורם אחר והכי חשוב- הלקוח לא משלם או על כל ניסיון שכל בעל מקצוע מציע. אנחנו מאמינים בשיגור טיל חכם וממוקד מטרה ולא בניסיונות רוחביים, לא יעילים, יקרים ומיותרים. איתור מקור נזילת מים בקירות יבוצע גם הוא באמצעות ניסוי ובדיקת המטרה תוך שילוב ושימוש במצלמה תרמית לעיתים.

איתור נזילות מים בקירות יכול להטעות ולעיתים מצריך ראיה והבנה רחבה יותר של הבניין. כך למשל, ניתן לדוגמא, חדירת מים מקירות חיצוניים בבניין שלא אותרה מעל 15 שנים מכיוון שהייתה בגובה של 3 קומות מעל לנקודת החדירה/ הנזק. מכיוון שלא צלחה איתור הנזילה בחמש עשרה השנים הקודמות, שלמו הבעלים שוב ושוב על איטום מרפסת שכולם חשדו בה כמחדירה את המים ורק לאחר בדיקה לאיתור נזילה שערכנו במבנה, הוכחנו כי המים חודרים למבנה מהרכוש הציבורי (תשלום ע"י ועד הבית) ובגובה רק בקירות המבנה.

איתור נזילות אינסטלציה יעשה גם הוא באמצעים טכנולוגיים וניסויים לפי צורך.

לעיתים אנחנו מבצעים בדיקה לאיתור נזילה דווקא ממערכת האינסטלציה על מנת לשלול אפשרות שהיא מקור הבעיה והכשל.

איתור נזילות מאינסטלציה נעשה גם הוא מתוך הבנה וחקר המבנה, שיפוץ ושינויים שונים שנערכו בו וכו'

איתור נזילות אלו נעשה ע"י מצלמות תרמיות, מדי לחות, הצפות מקומיות והזרמות מים וכו'

 

יתרונות איתור הנזילות אתנו:

אנחנו אוהבים לאתר נזילות ולתקנן- בגלל זה, אנחנו עושים הכי טוב את מה שאנחנו עושיםאנחנו כתובת אחת, 360 מעלות, ואתם לא "שוברים את הראש" מול גורמים רביםיש לנו ידע רב, רוחבי בכל ענף הבנייןאנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמתאנחנו משתמשים רק בחומרים מעוליםאנחנו מבצעים בדיקות אמפיריות (ניסויים) למקור הכשל לרוב וכך מאפשרים טיפול נקודתי ומדוייקמאתר נזילות שהוא אוטם מורשה מכון התקנים, בוחן נזקי מים מטעם מכון התקנים ומפקח בכיר למניעת ליקויי בניהמאתר נזילות מנוסה

בכבוד רב,

שרון תורג'מן

מפקח בכיר למניעת ליקויי בניה

אוטם מורשה מכון התקנים

לקוחותינו מספרים

הוא עשה אצלי טיפול בנזילות שהיו לנו בבית, בית חדש שבנינו לפני שלוש שנים. והיו בו נזילות של מים ואף אחד לא הצליח לאתר לנו את מקור והנזילה ולתקן את זה והיו לנו כמה בעלי מקצוע לפניו, כשהגענו אליו הוא עשה לנו תהליך של ברור ובדיקה ואת הטיפול עצמו והוא פתר לנו את הבעיה כל הבית שלנו היה עובשים ונזילות בית חדש.
הוא הצליח גם לטפל וגם לאתר את זה נכון ופשוט לפתור את הבעיה. חורף אחרון כבר היה יבש ונקי, הוא עשה לנו את זה לפני שנה בקיץ שעבר ועברנו את החורף ופחדנו לראות כל יום מה קורה. היה גשם חזק ותודה לאל עברנו את החורף בשלום.
הוא איש מקצוע מדרגה ראשונה הוא גם בן אדם מקסים ונדיר בנוף של הקבלנים ושל אנשי הבנין בכלל, הוא חריג יש לו שפה נקיה, יש לו סגנון שקל להתחבר אליו, הוא לא סטנדרטי הוא עובד עם עובדים ברמה גבוהה. הוא עומד במילה שלו הוא אומר שעה הוא מגיע בשעה הוא לא מאחר לא מזייף, ההצעות מחיר שלו לפעמים קצת גבוהות אבל אני חושבת שהוא מצדיק את זה בדרך שהוא עובד. הוא מאוד אמין, בסופו של דבר הוא יודע על מה הוא מדבר, הוא לא מוכר סיפורים הוא בא הוא רואה הוא עושה את הברורים שלו, אני סמכתי עליו השארתי לו את הבית והרגשתי בטוח ולא הכרתי אותו באופן אישי קיבלתי עליו המלצה. הוא בן אדם אמין. הוא מעולם לא איחר בדקה גם לא בפעמים שהוא בא לראות את המקום ולבדוק אותו והוא עשה כמה פעמים בדיקה שהייתה בהמשכים , בכמה מפגשים וגם אחר כך בימים של העבודה מילה במילה הוא בא בזמן כמו שעורך דין קובע.
הוא היה מאוד אדיב אין לי משהו לא טוב להגיד שהיה בעבודה איתו. .... הוא לדברים יותר מורכבים יותר רציניים, אם הייתי הולכת לבנות בית אז הייתי לוקחת אותו לעשות לי את כל האיטום כי הייתי יודעת שזה בידיים טובות. הנזק שגרם לי בגלל שלא עשו לי אטום כמו שצריך וזה לא היה באיטום אפילו זה היה באלומיניום בחיבורים שבאלומיניום חיפפו לי ואיש כמוהו יודע למנוע את הדברים האלה מראש וחבל כי שילמנו המון המון כסף שיכולנו למנוע מראש. הלוואי שכל אנשי הבניין היו בסטנדרט שלו.

משפ' קלוד, רמת השרון 2015

במשך שנים השכנה מתחתי סבלה מנזילות מהמרפסת שלי. חברת הבטוח, אינסטלטורים, אנשי איטום, אף אחד לא הצליח לפתור את הנזילה.
קיבלתי המלצה לפנות אל שרון.
אני מאושרת לספר לכם ששרון פתר את בעיית הנזילה , תוך מספר ימים.
כמובן שעברנו חורף ללא נזילות לשכנים ולכן אני ממליצה בחום.
התיקון כלל איטום , ריצוף, פינוי פסולת. יישר כח שרון.
תודה חמה אילנה דקל

המלצה מאילנה דקל

נדירים בעלי המקצוע כמו שרון, אם זה מבחינת מקצועיות, יצירתיות ללא ויתור. התחום שהוא מתעסק בו הוא תחום לא פשוט, צריך לדעת לעקוף את הבעיה מכל מיני זוויות ושרון הוא כזה, הוא לא מוותר עד שהוא לא פותר את הבעיה על הצד הטוב ביותר. גם הוא וגם הצוות שלו מתחשב, אדיב, מקצועי, יסודי....הם היו כבר כמעט בני בית במשך חצי שנה אם לא יותר, השיפוץ לקח הרבה זמן והסתבך והסתבך ובשבילו זה היה אתגר..
הייתה לנו בעיה במרפסת שחלחל מים לקומות התחתונות, הוא הביא המון אנשי מקצוע מהשורה הראשונה והם ישבו וחשבו איך עושים ועל כל צעד וכל החלטה הוא שלח מיילים וביקש שנפגש ומה דעתנו בתוך כל זה. אדם מאוד אינטליגנט שעובד בעבודת כפיים, שילוב קטלני מדהים!
אנחנו היינו בבית במהלך כל השיפוץ ובקושי הרגשנו אותם שזה מה שהיה הכי יפה פה. הייתה תקופה נוראית, להוריד את כל הגג ואת כל המרפסת כי לא עניין אותו לשים לנו פלסטר הוא רצה לעקור את הבעיה מהשורש. הוא היה השישי אחרי חמישה שהגיעו ולא הצליחו לפתור את הבעיה ולא נתנו לנו תשובה. אף אחד לא ירד לשורש הבעיה. הוא חקר את הבניין, היה בקשר עם הועד, רצה לדעת בדיוק איפה ומתי עוברת הצנרת ובגלל שאנחנו גבוהים הם עשו סנפלינג, לא להאמין! הוא נתן לי תשובות ותקף את הבעיה מכל הכיוונים, זה משהו שאני לא נתקלתי ויחד עם זאת אדם מאוד מרגיע, אדיב והוא כל כך בשליטה וכל כך יודע מה הוא עושה אז את יודעת שהבית בידיים טובות. זה יכול לשגע שאתה גר בתוך בית וצריך לשפץ אבל הוא ממש מרגיע.
....היה את עניין החורף וזה הפריע לנושא של האיטום, היינו צריכים לחכות לימים של שמש. הוא היה גם עמוס בעוד פרויקטים מסביב אבל עשה השתדלות ענקית. דברים שלא היו קשורים אליו בבית אבל כל כך היה אכפת לו מהבית שהוא עשה עוד הרבה דברים שלא תכנן, לצבוע את המטבח, סידר שם ופה.. מאוד כזה שלח לחמך, לארג'.... הוא לא מסתכל על הגרוש. איכות העבודה של שרון הייתה מעולה.... הפרויקט עלה לא זול אבל את מקבלת תמורה עבור הכסף, גם לא היה עניין של לחסוך כי היינו חייבים לפתור את זה, זה אכן היה פרויקט לא פשוט והוא עמד בזה בגבורה.
נדירים האנשים האלה נראה, מאוד רגיש, מאוד קשוב, הבין שהוא מתנהל בתוך בית עם אנשים וכל הצוות שלו כזה. מאוד אדיבים, מאוד קשובים.

מאיה ירקוני, רמת גן

בחור ישר, הגון מקצועי, רק מילים טובות יש לי, עמד בזמנים פיקס פוקס ,באמת, יש לו צוות של אנשים מעולים.
מבחינת האיכות, הוא היה אצלי לפני חצי שנה ועד עכשיו הכול נראה בסדר ולא היו שום בעיות.
בדקתי עוד קבלנים ולקחתי את שרון כי הוא נראה לי הכי מקצועי ואני יודע שזה נושא מאוד מאוד מורכב, כלומר, זה מאוד מאוד קשה לשכלל הצעת מחיר מול אחרי זה ביצוע כי זה מקרה קלאסי שבו הזול גם יכול להיות בסוף היקר ביותר והוא עשה עליי את הרושם הכי מקצועי וגם קיבלתי עליו המלצות וגם ראיתי איך שהוא בא ובודק את הדברים לפני שהוא מציע את ההצעת מחיר ואיך הוא מאיר את פניי על דברים שאנשים אחרים לא האירו.
מכיוון שיש לי קצת איזה חוש לדבר הזה אז גם הבנתי שהוא לא בא וסתם ניסה להמציא כל מיני דברים שלא צריך אותם, רק על מנת שהוא יוכל לעשות את העבודה ולהרוויח כמה גרושים ועצם זה הוא עשה רושם ממש טוב.
אני חושב שקיבלתי תמורה למחיר, אני מרוצה ובהחלט ממליץ עליו.

יהורם בגון, קריית אונו

הוא עשה לנו איטום שבמשך הרבה מאוד זמן לא הצלחנו לפתור את זה. הוא עבד מאוד מסודר וממש יפה. מבחינת עמידה בזמנים הוא היה בסדר גמור, הוא קבע הוא הגיע בזמן. אפשר לסמוך עליו, היה לי ניסיון מעולה איתו. לי לא היה איתו בעיה בלוח זמנים. בשבילי הוא היה מצוין. הייתה לי בעיה של 10 שנים שהוא פתר אותה.
הוא אדם מאוד אמין, מאוד ישר, סופר מקצועי ולא הייתה לי בעיה איתו. איכות העבודה שלו מצוינת ויש תמורה למחיר. גם לשכנים שלי הוא עשה עבודה הרבה יותר גדולה והם היו מאוד מרוצים.

רוי, קריית אונו 2015

אני הייתי מאוד מרוצה הוא פתר לי בעיית איטום חמורה שהייתה כולל כל הנזקים שנגרמו בעקבות הנזילות שגרמה להרבה מאוד תיקוני טייח, תיקוני ריצפה, תיקוני תיקרה. הוא גם פתר את הבעיה של הרטיבות וגם תיקן כמו שצריך לתקן. הוא היה בסדר גמור הכל אחלה, הרגשתי שהייתה תמורה למחיר היה לי רושם ממש מצוין, ממליץ.

גיא לוי, הוד השרון 2015

צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

icon telpone050-2114745 | נייד

icon telpone08-8673110 | משרד

icon locationרחוב האלון 35, מושב כפר הרי"ף

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input