House360 הבית לאיתור, טיפול ושיקום ליקויי בנייה ואיטום

חברת "האוס 360 " הינה חברת בוטיק המספקת שירותי איתור, טיפול ושיקום בפרויקטים מגוונים הסובלים מכשלי בנייה בכלל וכשלי איטום בפרט.

החברה מסייעת ללקוחות בבתי מגורים פרטיים, דירות ומבנים עסקיים.

כיצד נוכל לסייע לך?

רטוב לי! - בעיות איטום

אם מופיעים אצלכם כתמי רטיבות ומים על הקירות ותקרות המבנה (שלכם או של השכן למטה) יש לכם ככל הנראה בעיית איטום.

עבש לי! - הופעת עובש בקירות

זה לא נעים לגלות שאתה חיי בחלל מלא בפטריות ועובש! וזה בטח לא בריא!

לקוחות רבים מדווחים על בעיה של עובש בקירות ובתקרות, בין אם זה במקלחות ובין אם זה בחדרי מגורים, סלון ואפילו מטבחים תעשייתיים.

שקע לי! נסדק לי! - בעיות קונסטרוקטיביות במבנים

מבנים רבים בארץ, חדשים וישנים סובלים מבעיות קונסטרוקציה שונות. בעיות אלו באות ליידי ביטוי בסדקים שונים בבניין.

חם לי בקיץ וקר לי בחורף! - בעיות תרמיות

בין אם מתכנון לקוי של מבנים ובין אם כתוצאה משינויי האקלים העולמי, אנו נתקלים יותר ויותר בבעיות תרמיות.

רועש לי! - בעיות אקוסטיות

בין אם מתכנון לקוי של מבנים ובין אם כתוצאה משינויי השכנים או מקיום של מפגע סביבתי מרעיש (כביש חדש שסוללים צמוד לבית) לנו, אנו חווים בעיית "רעש".

בדוק לי! אני לפני רכישת נכס - שרותי בדק בית

לחברתנו צוות בדיקה משולב לנכסים פרטיים לפני רכישה הרינו מתכבדים להציע את שרותינו בתחום בדיקות נכסים לפני רכישה.

אנו כאן כדי לתת לכם פיתרון של 360 מעלות: איתור הבעיה, פיתרון הבעיה ושיקום נזקי המבנה.

איתרנו, טיפלנו, שיקמנו.

מבנה המגורים שלנו, המשרד או המחסן, נועדו לשמש אותנו גם כמחסה מפני החורף.

הם אמורים לשמור עלינו יבשים וחמים. מכיוון שכך, עלינו לדאוג באופן רציף לתקינותם. לעיתים קרובות, טיפול מינורי ונכון לפני תחילת הגשמים ימנע בעיות וצרות (גם כספיות) גדולות מאוחר יותר.

"המים הם גנב" אמר לי פעם מישהו, "הם חודרים לאט ובשקט". ניתן למנוע זאת מראש.

 

מתי?

כבר לקראת ראש השנה, על מנת שיהיה מספיק זמן לטפל בליקויים או נזקים אשר יתגלו, אני מציע לבצע סקר קטן בנכס על מנת לוודא כי הנכם מוכנים לחורף.

 

מה לבדוק?

 

גגות

 • יש לטאטא גגות מלכלוך של עלים, יונים ושאר חפצים. בקבוק פלסטיק ישן אשר יצוף לכיוון המרזב ויסתום אותו יכול להציף לנו את הגג למשל. שלשלת יונים, יכולה לסתום מרזבים ובעיקר זו המצטברת בקצה גגות הרעפים וסותמת את הפחים המכופפים בקצה יכולה לגרום לנו לטפטוף פנימה.
 • רעפים שבורים- יש לבדוק ולוודא כי אין רעפים שבורים, פתוחים וכאלו שאינם מונחים כראוי. כמו כן, יש לוודא שהביטון ברוכבי הגג שלם ואינו סדוק.
 • לוודא שכל פתחי הניקוז והמרזבים פתוחים משני צדדיהם. לצערי הייתי עד לנזק בבית פרטי בעלות של 300 אלף שח שנבע בין היתר, מכך שהמרזבים היו סתומים במוצאות שלהם.
 • יש לוודא כי כל המתקנים על הגג (דודים, אנטנות, שלטים וכו) יציבים ומאובטחים. לא נעים לגלות את הקולט שמש שלנו עף מהרוח.
 • ניקיון הקולטים מאבק יסייע לחסכון בחשמל בימים מעוננים.
 • במקרה של שלג או ברד הנערמים על הגגות- יש לקחת בחשבון שמשקל השלג או הברג על גגות מסוימים יכול לרגום לקריסתם ולכן יש להשקות גגות אלו ולפנות מהם את המשקל העודף.

 

חשמל

 • יש לוודא כי כבלי הארקת החשמל תקינים ומחוברים.
 • בבניינים גבוהים מומלץ לשקול התקנת כולא ברקים.
 • יש לאטום בסיליקון צינורות חשמל ונקודות חיצוניות. מים הניגרים על קירות המבנה יולכו פנימה בתוך צינורות החשמל עד ללוחות החשמל לעיתים.
 • משאבות- במידה וקיימות משאבות הצפה במבנה, יש לבדוק תקינותן ולבצע להן "טסט"

 

גינה

 • יש לגזום נוף עצים גבוהים אשר יכולים לפגוע ברוחות בכבלי חשמל, גג הרעפים שלנו (ישברו רעפים) או חלילה ישברו ויפלו.
 • סגירת ההשקיה בחודשים ינואר-מרץ (בדכ אין מספיק גשם לפני חודשים אלו)
 • בורות סופגים ושיפועים- יש לעיתים מצבים בהם אנו יכולים למצוא עצמנו עם גינה מוצפת מכיוון שהאדמה רוויה ולכן המים ניגרים מעלה. בורות חלחול ושיפועים נכונים יפתרו בעיה זו.
 • סחף- אדמה לא שתולה/נטועה ומים בזרימה יחתרו באדמה ויגרמו לנו לחירוץ לא אסתטית ובריחת אדמה.

 

חלונות

 • נבדוק ויזואלית אטימות. למשל, האם כל האטמים השחורים מסביב לזכוכית במקומם? האם שלמים?
 • נוודא כי מסילות הוויטרינות נקיות וכי מים יכולים לזרום מהן בחופשיות
 • באזורים חשופים לרוח חזקה נבדוק כי הותקנו אל-חוזרים לניקוז המרזבים

 

איטום

 • כל הכשלים שגילינו בחורף הקודם, אלו שאמרנו שנתקן עד החורף הבא, הגיע הזמן לתקנם!
 • יש לבצע בדיקה ויזואלית בגגות שטוחים והחניה המקורה לאיתור כשלים אפשריים. לעיתים השמש והבלאי עם השנים יוצרים סדקים באיטום.

 

טיח ומעטפת המבנה

 • יש לבדוק ויזואלית כי אין טיח רופף וסדקים. טיח הבית נועד גם להגן עליו מפני רטיבות. סדיקה בו עלולה להוליך מים פנימה ובכמויות גדולות.

 

לסיכום:

הנכס שלנו הוא מבנה המתוכנן לרוב לתוחלת חיים של כ50 שנים. יש לתחזקו באופן שותף על מנת לשמר אותו תקין ומוכן כדי שישמש אותנו נאמנה שנים רבות.
בדיקה וטיפול מונע יכול לחסוך כסף רב ועוגמת נפש.
הרשימה המתוארת מעלה ניתנת לבדיקה וטיפול בעזרת בעלי מקצוע נכונים אשר בנכה וכה נקרא להם ונשתמש בשרותיהם במידה וקיים כשל. עדיף לבצע זאת מראש.

 

ניתן להזמין ביקורת מונעת בתאום מראש.

בהצלחה וחורף נעים וחמים לכולנו
שרון תורג'מן - מפקח בכיר למניעת ליקויי בנייה ואוטם מורשה מכון תקנים.

 

horef2

לקוחותינו מספרים

הוא עשה אצלי טיפול בנזילות שהיו לנו בבית, בית חדש שבנינו לפני שלוש שנים. והיו בו נזילות של מים ואף אחד לא הצליח לאתר לנו את מקור והנזילה ולתקן את זה והיו לנו כמה בעלי מקצוע לפניו, כשהגענו אליו הוא עשה לנו תהליך של ברור ובדיקה ואת הטיפול עצמו והוא פתר לנו את הבעיה כל הבית שלנו היה עובשים ונזילות בית חדש.
הוא הצליח גם לטפל וגם לאתר את זה נכון ופשוט לפתור את הבעיה. חורף אחרון כבר היה יבש ונקי, הוא עשה לנו את זה לפני שנה בקיץ שעבר ועברנו את החורף ופחדנו לראות כל יום מה קורה. היה גשם חזק ותודה לאל עברנו את החורף בשלום.
הוא איש מקצוע מדרגה ראשונה הוא גם בן אדם מקסים ונדיר בנוף של הקבלנים ושל אנשי הבנין בכלל, הוא חריג יש לו שפה נקיה, יש לו סגנון שקל להתחבר אליו, הוא לא סטנדרטי הוא עובד עם עובדים ברמה גבוהה. הוא עומד במילה שלו הוא אומר שעה הוא מגיע בשעה הוא לא מאחר לא מזייף, ההצעות מחיר שלו לפעמים קצת גבוהות אבל אני חושבת שהוא מצדיק את זה בדרך שהוא עובד. הוא מאוד אמין, בסופו של דבר הוא יודע על מה הוא מדבר, הוא לא מוכר סיפורים הוא בא הוא רואה הוא עושה את הברורים שלו, אני סמכתי עליו השארתי לו את הבית והרגשתי בטוח ולא הכרתי אותו באופן אישי קיבלתי עליו המלצה. הוא בן אדם אמין. הוא מעולם לא איחר בדקה גם לא בפעמים שהוא בא לראות את המקום ולבדוק אותו והוא עשה כמה פעמים בדיקה שהייתה בהמשכים , בכמה מפגשים וגם אחר כך בימים של העבודה מילה במילה הוא בא בזמן כמו שעורך דין קובע.
הוא היה מאוד אדיב אין לי משהו לא טוב להגיד שהיה בעבודה איתו. .... הוא לדברים יותר מורכבים יותר רציניים, אם הייתי הולכת לבנות בית אז הייתי לוקחת אותו לעשות לי את כל האיטום כי הייתי יודעת שזה בידיים טובות. הנזק שגרם לי בגלל שלא עשו לי אטום כמו שצריך וזה לא היה באיטום אפילו זה היה באלומיניום בחיבורים שבאלומיניום חיפפו לי ואיש כמוהו יודע למנוע את הדברים האלה מראש וחבל כי שילמנו המון המון כסף שיכולנו למנוע מראש. הלוואי שכל אנשי הבניין היו בסטנדרט שלו.

משפ' קלוד, רמת השרון 2015

במשך שנים השכנה מתחתי סבלה מנזילות מהמרפסת שלי. חברת הבטוח, אינסטלטורים, אנשי איטום, אף אחד לא הצליח לפתור את הנזילה.
קיבלתי המלצה לפנות אל שרון.
אני מאושרת לספר לכם ששרון פתר את בעיית הנזילה , תוך מספר ימים.
כמובן שעברנו חורף ללא נזילות לשכנים ולכן אני ממליצה בחום.
התיקון כלל איטום , ריצוף, פינוי פסולת. יישר כח שרון.
תודה חמה אילנה דקל

המלצה מאילנה דקל

נדירים בעלי המקצוע כמו שרון, אם זה מבחינת מקצועיות, יצירתיות ללא ויתור. התחום שהוא מתעסק בו הוא תחום לא פשוט, צריך לדעת לעקוף את הבעיה מכל מיני זוויות ושרון הוא כזה, הוא לא מוותר עד שהוא לא פותר את הבעיה על הצד הטוב ביותר. גם הוא וגם הצוות שלו מתחשב, אדיב, מקצועי, יסודי....הם היו כבר כמעט בני בית במשך חצי שנה אם לא יותר, השיפוץ לקח הרבה זמן והסתבך והסתבך ובשבילו זה היה אתגר..
הייתה לנו בעיה במרפסת שחלחל מים לקומות התחתונות, הוא הביא המון אנשי מקצוע מהשורה הראשונה והם ישבו וחשבו איך עושים ועל כל צעד וכל החלטה הוא שלח מיילים וביקש שנפגש ומה דעתנו בתוך כל זה. אדם מאוד אינטליגנט שעובד בעבודת כפיים, שילוב קטלני מדהים!
אנחנו היינו בבית במהלך כל השיפוץ ובקושי הרגשנו אותם שזה מה שהיה הכי יפה פה. הייתה תקופה נוראית, להוריד את כל הגג ואת כל המרפסת כי לא עניין אותו לשים לנו פלסטר הוא רצה לעקור את הבעיה מהשורש. הוא היה השישי אחרי חמישה שהגיעו ולא הצליחו לפתור את הבעיה ולא נתנו לנו תשובה. אף אחד לא ירד לשורש הבעיה. הוא חקר את הבניין, היה בקשר עם הועד, רצה לדעת בדיוק איפה ומתי עוברת הצנרת ובגלל שאנחנו גבוהים הם עשו סנפלינג, לא להאמין! הוא נתן לי תשובות ותקף את הבעיה מכל הכיוונים, זה משהו שאני לא נתקלתי ויחד עם זאת אדם מאוד מרגיע, אדיב והוא כל כך בשליטה וכל כך יודע מה הוא עושה אז את יודעת שהבית בידיים טובות. זה יכול לשגע שאתה גר בתוך בית וצריך לשפץ אבל הוא ממש מרגיע.
....היה את עניין החורף וזה הפריע לנושא של האיטום, היינו צריכים לחכות לימים של שמש. הוא היה גם עמוס בעוד פרויקטים מסביב אבל עשה השתדלות ענקית. דברים שלא היו קשורים אליו בבית אבל כל כך היה אכפת לו מהבית שהוא עשה עוד הרבה דברים שלא תכנן, לצבוע את המטבח, סידר שם ופה.. מאוד כזה שלח לחמך, לארג'.... הוא לא מסתכל על הגרוש. איכות העבודה של שרון הייתה מעולה.... הפרויקט עלה לא זול אבל את מקבלת תמורה עבור הכסף, גם לא היה עניין של לחסוך כי היינו חייבים לפתור את זה, זה אכן היה פרויקט לא פשוט והוא עמד בזה בגבורה.
נדירים האנשים האלה נראה, מאוד רגיש, מאוד קשוב, הבין שהוא מתנהל בתוך בית עם אנשים וכל הצוות שלו כזה. מאוד אדיבים, מאוד קשובים.

מאיה ירקוני, רמת גן

בחור ישר, הגון מקצועי, רק מילים טובות יש לי, עמד בזמנים פיקס פוקס ,באמת, יש לו צוות של אנשים מעולים.
מבחינת האיכות, הוא היה אצלי לפני חצי שנה ועד עכשיו הכול נראה בסדר ולא היו שום בעיות.
בדקתי עוד קבלנים ולקחתי את שרון כי הוא נראה לי הכי מקצועי ואני יודע שזה נושא מאוד מאוד מורכב, כלומר, זה מאוד מאוד קשה לשכלל הצעת מחיר מול אחרי זה ביצוע כי זה מקרה קלאסי שבו הזול גם יכול להיות בסוף היקר ביותר והוא עשה עליי את הרושם הכי מקצועי וגם קיבלתי עליו המלצות וגם ראיתי איך שהוא בא ובודק את הדברים לפני שהוא מציע את ההצעת מחיר ואיך הוא מאיר את פניי על דברים שאנשים אחרים לא האירו.
מכיוון שיש לי קצת איזה חוש לדבר הזה אז גם הבנתי שהוא לא בא וסתם ניסה להמציא כל מיני דברים שלא צריך אותם, רק על מנת שהוא יוכל לעשות את העבודה ולהרוויח כמה גרושים ועצם זה הוא עשה רושם ממש טוב.
אני חושב שקיבלתי תמורה למחיר, אני מרוצה ובהחלט ממליץ עליו.

יהורם בגון, קריית אונו

הוא עשה לנו איטום שבמשך הרבה מאוד זמן לא הצלחנו לפתור את זה. הוא עבד מאוד מסודר וממש יפה. מבחינת עמידה בזמנים הוא היה בסדר גמור, הוא קבע הוא הגיע בזמן. אפשר לסמוך עליו, היה לי ניסיון מעולה איתו. לי לא היה איתו בעיה בלוח זמנים. בשבילי הוא היה מצוין. הייתה לי בעיה של 10 שנים שהוא פתר אותה.
הוא אדם מאוד אמין, מאוד ישר, סופר מקצועי ולא הייתה לי בעיה איתו. איכות העבודה שלו מצוינת ויש תמורה למחיר. גם לשכנים שלי הוא עשה עבודה הרבה יותר גדולה והם היו מאוד מרוצים.

רוי, קריית אונו 2015

אני הייתי מאוד מרוצה הוא פתר לי בעיית איטום חמורה שהייתה כולל כל הנזקים שנגרמו בעקבות הנזילות שגרמה להרבה מאוד תיקוני טייח, תיקוני ריצפה, תיקוני תיקרה. הוא גם פתר את הבעיה של הרטיבות וגם תיקן כמו שצריך לתקן. הוא היה בסדר גמור הכל אחלה, הרגשתי שהייתה תמורה למחיר היה לי רושם ממש מצוין, ממליץ.

גיא לוי, הוד השרון 2015

צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

icon telpone050-2114745 | נייד

icon telpone08-8673110 | משרד

icon locationרחוב האלון 35, מושב כפר הרי"ף

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input