עובש הינו פטריה הצומחת ומשגשגת על חומרים אורגניים, בכלל זה גם המון חומרי בניין כגון הצבע על הקיר שלכם או הבגדים בארון, הארון עצמו וגם אנחנו אורגניים ...

שגשוג העובש מוגבר בסביבה לחה לכן פעמים רבות אנו מקשרים עובש עם בעיות רטיבות למרות שלא תמיד זה המצב .

חלק מסוגי העובש משחררים נבגים הנישאים באוויר, וכך הם עוברים ממקום למקום ומזהמים שטחים נרחבים. הריח שאנחנו מריחים בסביבת העובש נובע מתסיסת העובש ושחרור של חומרים נדיפים ממנו.

העובש נודע ביכולתו לגרום לבעיות בריאותיות רבות כאשר הנבגים חודרים לגופינו בשאיפה לריאות, בבליעה (על אוכל למשל), בחדירה לעיניים ,לאף ולחתכים בעור. כתוצאה מחדירת העובש לגופינו אנו עשויים לחוש סימפטומים שונים כגון: אסטמה, אף נוזל, גירוי בעיניים, גירוי בעור, סחרחורת, בחילות ,עייפות וכדו' . רבים מאתנו מייחסים זאת לאלרגיה "מסתורית" או אולי למחלה, אך מחוסר ידיעה שוהים זמן רב בסביבה מזוהמת בעובש ובכך גורמים לעצמם וליקיריהם נזק מצטבר.

הנזק מתגבר כאשר אנשים עם בעיות נשימה כרוניות נשארים חשופים לעובש זה . אם אתם אסמטיים, בעלי מערכת חיסונית חלשה או בעלי מחלות נשימה כרוניות עליכם להקפיד הקפדה יתרה על סביבה נקייה מעובש, לכן אין להישאר בסביבה כזו, עד לחיטוי מקצועי יעיל וטיפול נכון בבעיה ע"מ לשלול חזרה של העובש בעתיד.

אנו, כאנשי חיטוי עובש ומניעתו, חשופים לעובש בעבודתנו, לכן אנו מקפידים על שימוש במסכות ובמשקפי מגן . חומרי החיטוי שלנו ירוקים ואינם מזיקים . ציוד ההגנה משמש, דווקא, להגנה עלינו מפני העובש שאתם חשופים אליו באופן יום יומי, עד כדי כך אנו יודעים ומבינים שהעובש הינו דבר מזיק ,ורעיל הפוגע בבריאות. לא כל מסיכה מתאימה להתמודדות עם עובש .

כפי שכבר כולנו הספקנו ללמוד מתקופת וירוס הקורונה , ישנן דרגות שונות של סינון , אנו משתמשים במסכות עם סינון מלא ומוחלט על מנת לשמור על בריאותנו ועל בריאות עובדינו כמובן .

צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

icon telpone050-2114745 | נייד

icon telpone08-8673110 | משרד

icon locationרחוב האלון 35, מושב כפר הרי"ף

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input